Vše je chystáno z čerstvých surovin, rybí speciality jsou nedílnou součástí každého trhu.

Od úterý do soboty jsme pro Vás v Holešovicích v Hale 22. Nabídka je stejná jako v rybárně - čerstvé ryby, živá ryba, saláty...

Kamenná prodejna v ulici Sokolovská 310 na Praze 9. 

Otevřena od 1.2.2017, přijďte nás navštívit.

Kamená prodejna v ulici Kodaňská 32 na Praze 10. Otevřeno - pondělí, úterý - zavřeno, středa - pátek od 10:00 do 18:00 hod. a v sobotu od 9:00 do 13:00 hod.

Farmářské trhy jsou skvělou příležitostí k nákupu čerstvých ryb a ochutnání rybích specialit a díky nim se dostaneme blíže k vám.

Čerstvé rybky a skvěle navařeno. Povedené akce :-)

F.O.O.D. piknik, sobota 30.8.2014
Park LANDRONKA, od 11 do 18 hod.

Street food festival, sobota 30.8.2014
Náplavka

Sushi (suši) rýže a ryba, v doslovném překladu "kyselá rýže", která je pro toto jídlo základem. Tento pokrm obsahuje málo tuku a naopak obsahuje kvalitní bílkoviny, nenasycené kyseliny, proteiny, jód a minerály. Nejde jen o jídlo, ale o životní styl.

U nás nakoupíte vše důležité, co potřebuje k přípravě vašeho domácího sushi. Jak si připravit sushi?

15.5. 2014 se Jiřák na jeden den proměnil v Latinskou Ameriku...!! Jedná se o unikátní akci svého druhu v České republice. Rybárny Praha se účastnily a na MERKÁDO připravily: skvělého halibuta, chobotnicový salát a další skvělé rybí chuťky.

Zboží od chorvatských a italských rybářů dovážíme 2 krát týdně. Z nabídky: pražma , vlk, makrela, sardinky, hejk, ale i slávky, olihně, chobotnice a další. 2 krát týdně dovážíme čerstvé sladkovodní ryby z našeho rybníka - Jezbořák. Jezbořák je ve správě Rybničního hospodářství.